Recepcje

Recepcje na wymiar. Recepcje na zamówienie 3

Submitted by DaReign on ndz., 02/26/2017 - 14:28

Zajmujemy się produkowaniem i dystrybucją mebli o różnym przeznaczeniu – do biura, do salonu, do poszczególnych pokoi, do kuchni, do łazienek. Wszystkie nasze meble produkowane są na indywidualne zamówienie klienta, dlatego oferujemy możliwość dostosowania rozmiarów mebli do wymiarów Państwa mieszkań i biur, tak aby optymalnie zagospodarować przestrzeń. Zajmujemy się wyposażaniem w nowoczesne meble zarówno prywatnych mieszkań, jak i biur. Nasze biurka, szafki, lady recepcyjne i sklepowe stanowią wyposażenie wielu gabinetów, a także sal konferencyjnych i szkoleniowych.

Recepcje na wymiar. Recepcje na zamówienie 1

Submitted by DaReign on ndz., 02/26/2017 - 14:19

Estetyczna i zjawiskowa recepcja na wymiar stanowi bez wątpienia wspaniałą wizytówkę firmy. Nie bez znaczenia są także pozostałe meble biurowe na wymiar.
Takie recepcję na zamówienie nadają aury profesjonalizmu oraz cieszą oko wizytatora firmy. Meble biurowe na zamówienie pozwalają jednocześnie oszczędzić sporo przestrzeni oraz dokładnie dopasować meble na wymiar do posiadanej przestrzeni. Nasze meble biurowe jesteśmy w stanie dostarczyć na terenie całego województwa, a wśród miast w naszym rejonie pojawiają się Koszalin oraz Kołobrzeg.