kuchnie w zabudowie

Kuchnie. Prezentacja różnych realizacji.

Submitted by DaReign on czw., 12/22/2016 - 17:43

Jeśli szukasz mebli do kuchni to dobrze trafiłeś. Nasze projekty kuchni na wymiar są zawsze dopasowane do potrzeb indywidualnych klienta. Twoja kuchnia może być nowoczesna ale jeżeli wolisz klasyczne "kuchnie angielskie" jesteśmy także w stanie spełnić twoje wymagania. Podczas naszej ponad 50 letniej działalności wykonaliśmy wiele interesujących kuchni na zamówienie które cieszą oko a także są użyteczne. Każda kuchnia na zamówienie wykonana przez nas charakteryzuje się wysokim standardem wykonania oraz najlepszą jakością materiałów. Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia i wnętrza kuchni przedstawiające różne ciekawe aranżacje kuchenne.

Nowoczesna kuchnia biało-czerwona na wysoki połysk.

Submitted by DaReign on czw., 12/22/2016 - 17:34

Tworzymy kuchnie na zamówienie o różnorodnej kolorystyce, wśród nich znalazła się choćby kuchnia na wymiar biało-czerwona.
Kuchnie na zamówienie oraz meble na zamówienie które oferujemy, charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz nadzwyczaj trwałymi materiałami użytymi do konstrukcji.
Nasze usługi stolarskie są rozchwytywane i pożądane, tak samo jak nasz zakład stolarski w Kołobrzegu. Na przestrzeni lat wykonaliśmy dla mieszkańców tego miasta liczne meble na zamówienie całkowicie dopasowane do przestrzeni kuchennej.

Kuchnia brązowa. Srebrne uchwyty.

Submitted by DaReign on czw., 12/22/2016 - 17:32

Każdy klient oczekuje od producenta mebli wysokiej jakości, bez której to nie da się w odpowiedni sposób nacieszyć wyglądem przestrzeni naszych domów. Z tego względu pieczołowicie podchodzimy do wytwarzania mebli, gdyż jest to naszą pasją. Nasza firma wyróżnia się bogatą ofertową handlową, bardzo dobrą jakością produktów, materiałów oraz surowców, a także nowoczesną technologią wyrobu mebli.

Kuchnia brązowa.

Submitted by DaReign on czw., 12/22/2016 - 17:29

Prezentowana poniżej brązowa kuchnia na wymiar miała być połączeniem tradycji oraz nowoczesności. Z tego też powodu tworząc kuchnie na wymiar musiała się w jej przestrzeni znaleźć stylowa wyspa kuchenna.

Nowoczesna kuchnia z barkiem.

Submitted by DaReign on czw., 12/22/2016 - 17:27

Barek w kuchni to nie tylko tymczasowa moda, ale niezwykle funkcjonalny element nowoczesnego wnętrza. Nowoczesna kuchnia z barkiem to sposób, aby oszczędzić miejsce, zastępując gruby stół stylowym barem. Bar potrafi doskonale przysłonić strefę roboczą kuchni i stać się swoistym pomostem między dwoma pomieszczeniami – kuchnią i salonem, subtelnie oddzielając obie przestrzenie. Doskonale rozumiemy potrzeby klientów, robimy więc wszystko, aby wykonana przez nas kuchnia z barkiem była połączeniem funkcjonalności, elegancji i nowoczesności.

Kuchnia w stylu dąb sonoma oraz kuchnia kremowa.

Submitted by DaReign on czw., 12/22/2016 - 17:24

Coraz większą polarnością cieszą się kuchnie na wymiar utrzymane w jasnej kolorystyce. Prezentowana poniżej kuchnia na zamówienie w stylu dąb sonoma oraz meble na wymiar w kolorze kremowym potwierdzają tylko tą regułę. Meble na zamówienie w jasnej stylistyce skutecznie rozjaśniają przestrzeń oraz sprawiają, że kremowa kuchnia na zamówienie jest idealnym tłem pod sprzęt kuchenny oraz potrawy przyrządzane w kuchni.
Jasna kuchnia na wymiar to doskonałe rozwiązanie do nieco zaciemnionych pomieszczeń, które zamierzamy nieco rozjaśnić.

Kuchnia jasna, biała.

Submitted by DaReign on czw., 12/22/2016 - 17:22

Biel stanowi jeden z najczęstszych wyborów wśród światowej sławy projektantów wnętrz. W ostatnich latach białe wyposażenie znakomicie sprawdzało się w przestrzeniach salonowych – obecnie coraz więcej osób marzy o kuchni właśnie w tym kolorze. Niestandardowe wnętrza często wymagają niekonwencjonalnych rozwiązań, a jednym z nich są kuchnie na wymiar. Biel powiększa optykę wnętrza i nadaje mu swoistej lekkości. Kuchnie na zamówienie utrzymane w tej tonacji będą się świetnie komponować zarówno z drewnem, jak i z kamieniem.

Kuchnia kremowa.

Submitted by DaReign on czw., 12/22/2016 - 17:17

Kuchnia w większości domów jest prawdziwym centrum życia, wokół którego kręcą się wszystkie codzienne sprawy. Warto zadbać, aby było to miejsce, w którym będziemy czuć się swobodnie i w którym będzie panować specyficzna, prawdziwie domowa atmosfera.